PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102208}
7,1 26 797
ocen
7,1 10 1 26797
6,3 3
oceny krytyków
Biała sukienka
powrót do forum filmu Biała sukienka

Małaszyński w nim wygląda jak człowiek, a nie jak wykokszony kolo. Ogólnie obsada jak zawsze trzymała wysokie poziom, na serię "Święta polskie" trafiłem całkiem przypadkowo.
Jak zobaczyłem Bartłomieja Topa w roli Kościelnego to od razu przypomniał mi się serial Złotopolscy (choć nie oglądałem serialu) to sporadycznie go widziałem w tym serialu tam tez grał takiego śmiesznego kolesia :D co ciągle grzywkę na bok przerzucał.
Ogólnie Biała Sukienka to fajna historia godna obejrzenia ja dałem 8/10, momentami nawet śmieszny :D.
Lubię Polskie kino ale głównie te z lat 80,90 i właśnie z początku XXI wieku, bo wtedy ogólnie każdy film wychodził fajny czy to obyczajowy,komedia, itp: teraz wychodzi kiła i mogiła, nawet dobrej komedii nie potrafią zrobić. Stare pokolenie aktorów zawsze lepsze od tego co teraz jest.

ocenił(a) film na 5
MaXXi

Taak małaszyński "kawał byka" w tym filmie - widać jaki z niego leszcz jest:):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones