Paweł Małaszyński

6,7
14 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński
dziurek1008

Popieram, chyba najgorszy dubbing jaki słyszałem. Powinni go powiesić za genitalia za to co zrobił...

Kiken_

dobrze prawisz

dziurek1008

Zdecydowana większość postaci w tej grze została dobrze zdubbingowana. Poza jedną... Jedną i tą najważniejszą. Ten człowiek tak dał dupy, że trudno go posądzać o umiejętności aktorskie. Niestety czuć sztuczność w jego głosie. Widać denerwował się. A mógł sobie chlapnąć malucha przed nagraniem i byłoby dużo lepiej!

dziurek1008

Dramatem jest to że się czepiacie niesłusznie Tak mało jest dialogu że czepialstwo wasze niema uzasadnienia.Macie też wybór napisy albo oryginał to o co biega?

kgrazyna

biega o to, że po 15 sekundach jego nienaturalnej, sztucznej mowy nie mogę się cieszyć polskim dubbingiem. A potwierdzeniem jest ulga jaką się doznaje po usłyszeniu angielskiego dubbingu. Bateson ma naturalną delikatnie mroczną barwę. no po prostu żal Małaszyńskiego słuchać. Mogli Bodzia Lindę dać efekt byłby przynajmniej naturalny.

sebciohehe

Rzecz gustu ja Linde cenie jako Aktora ale nie lubię barwy głosu Bodzia Lindy.

dziurek1008

2? Wysoko go oceniłeś. :D

xKoweKx

A wiesz ... tak w przypływie euforii związanej z samą grą xD

dziurek1008

Co cię wstrzymuje możesz zredukować ocenę. Pozdrawiam;)

xKoweKx

o 2 za wysoko :)

dziurek1008

Z udziałem tej osoby:

obejrzałeś: 17 tytułów
średnia ocena: 3,7
chcesz obejrzeć: 1 tytuł

vilee

cholerka mi wyszło 4,8 ;-0 ....czyba zacznę się bać xD

dziurek1008

Popieram! Kupilem Hitmana z polskim dubbingiem, ale nie moglem bez sciemy wytrzymac, sciagnelem angielskie dialogi. Jak mozna bylo wziasc takiego pajaca do tak zajebistej gry. HANBA!

montana47

No aby nie cisnąć powiem tylko że racja. Agent 47 miał charakterystyczny, ochrypły glos jak chcieli kogoś znanego mogli poprosić Linde... Bardziej by pasował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones