Paweł Małaszyński

6,7
14 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Typowy kobieciaż i laluś aktor z niego też żaden.

Deidara

Lalus to pewnie ty jestes... A kobieciarz z niego zaden. Ma zone i synka. A to ze jest przystojny, to nie znaczy ze lata za babami.

Deidara

LoL LoL LoL i jednym słowem jesteś Dzieckiem Neo!

Deidara

Ty jestes dzieckiem Neo !
I Malaszynski jest super i zadnym kobieciarzem nie jest ;]
Gra super i jest super przystojny;]

Deidara

Z typ kobieciarzem to Cię poniosło;-)
Powinien golić zarost, bo jak ma brodę to widać,że jest ryży,a to już nie wygląda za ładnie- to oczywiście moje skromne zdanie;-)

Deidara

Kiniusa ty przynajmiej wiesz co to jest Dziecko Neo???? niedość że jesteś dziecko neo to do tego noob.

Deidara

Jeśli ktoś tu jest dzieckiem neo, to chyba tylko ty, łośku!

izu_5

wiesz co .. najpierw popatrz na siebie .. ciekawe czy ty wlasnie wiesz co to jets dzieko neo ;]
No sory .. osoby ktore nimi sa najwiecej na ten temat wiedza.. wiec nei bede sie z toba klocila ;]A DZIECKIM NEO TY JESTES ;]

Deidara

No ja bym się kłucił czy wy wiecie co tą dzieci neo noobki!

Deidara

Ilidan masz wielką racje ten małaszyński to cipka a wy napewno nie wiecie co to są dzieci neo, Ilidan horda czy ally??? For The Horde!

Stop_Kapynzrola

poprostu idioci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deidara

Kiniusia idiotka to jesteś ty bo jak można trzymać takich smiećów w ulubionych z jakiś bezsensownych seriali! z tego co widżem oglondasz tylko debilne sieriale w tv i ja uważam gadke z tobą za zakończoną bo nawet nie masz pojęćia o dobrym aktorze i kinie.

użytkownik usunięty
Deidara

może mi ktoś napisać o co chodzi z tym DZIECKIEM NEO?? pliss

Deidara

ogladam to co mi sie podoba ;] ... i to co tobie sie podoba to nei musi sie podobac calemu swiatu ;] .. ja moge powiedziec tak samo o niektorych filmach ktore ty tam masz ;]

Deidara

tak możesz powiedzieć ale ja nie mam byle śmieći w ulubionych.

Deidara

NO WIDISZ .. TY uwazasz to co ja mam w ulubionych za smieci .. szczerez to mam to gdzies ;] ... a ja uwazam ze to co ty masz to smieci ;] no i sprawa jasna

RobertaRBD

Dziewuchy,ile Wy macie lat?????????to dzieci sie kłócą:Ty jesteś be, nie Ty jesteś!!! Troche kultury nie zaszkodzi.

Deidara

zastanawiam sie jaki wpływ na jego aktorstwo ma to ze jest (twoim zdaniem) lalusiem i kobieciarzem . bezsensowny temat.

Deidara

prawda boli... posmieje sie z toba aktor??!!buhahaha

masakra_2

Tak naprawdę to z niego słaby aktor tak samo jak ten Zakościelny. To jak zagrał w filmie "Świadek koronny" było żenadą. Szkoda że w dzisiejszych czasach reżyser bierze o to tego aktorzynę do filmu a dlaczego ? Bo liczy sie budżet i 80% na film z Małaszyńskim wybiorą ale nastolatki, dziewczynki 13-18 lat to przewaga. Spójrzcie na plakat filmu "Katyń". Co widzicie na pierwszym planie jak patrzycie na plakat ? Twarz niestety o to tego aktorzynę (a w filmie gra z 5 min) dlaczego ? to samo co wcześniej napisałem. Tylko tym razem na taki film jak "Katyń" wybierze się tyle samo kobiet jak i mężczyzn bo temat filmu jest dla nas Polaków ciekawy i dużo poważnych osób się wybierze. Ten Małaszyński potrzebny jest tylko do zarabiania kasy na dziewczynkach, a grę aktorską pominę. Zresztą czytając posty nastolatek 3/4 z tego to: "Małaszyński jest super i śliczny", "Wschodząca gwiazda" <--- hahaha , "Zazdrościsz jemu urody nie znasz się".

Ode mnie dostaje 1/10

Jest wiele lepszych od niego aktorów młodego pokolenia: Szymon Bobrowski, Borys Szyc, Piotr Adamczyk i wiele innych.

bandofbrothers

ten facet ma ogromnego pecha w życiu. on jest po prostu zbyt przystojny na aktora. nikt nie ocenia jego zdolności aktorskich, bo z góry go skreśla sugerując, że to wszystko dzięki urodzie. faktycznie nie jest najlepszym polskim aktorem, ale nie uważam, że fatalnie gra. jest nawet niezły. pewnie pomyślisz, że ulegam tym sugestiom. że oceniam go po wyglądzie, a tak naprawdę to ty nie umiesz go ocenić. spróbuj dostrzec w nim talent, bo naprawdę umie całkiem dobrze grać.

Lisa__Rowe

LisaRowe na razie w żadnym filmie nie widziałem, żeby dobrze zagrał. Mam nadzieję, że w jakimś w filmie zmienię o nim zdanie ale na razie zdania nie zmienię.

Lisa__Rowe

bzdura.. od kiedy to ładnego aktora się z góry skreśla jakos dobrego aktora tylko dlatego, że jest ładny? A taki powiedzmy Brad Pitt do którego wzdycha miliony fanek? Średnio za nim przepadam, ale że jest dobry to mu nie można odmówić. Poza tym to, że facet jest przystojny to tylko na plus dla niego... nie rozumiem Twojego argumentu. Moim zdaniem jest słaby.

użytkownik usunięty
Moniczkaa

Po obejrzeniu "Oficera" i "Oficerów" dałem mu 7/10. Tylko w tych dwóch serialach i "Białej Sukience" jego gra aktorska naprawdę mi się spodobała. Mam nadzieję, że w "Trzecim Oficerze" zagra równie dobrze. Kto wie, może z czasem się rozwinie i nas zaskoczy(pozytywnie, miejmy nadzieję).

Moniczkaa

dokładnie tak jest. są tu ludzie, którzy oskarżają wszystkich o brak obiektywizmu a to oni nie umieją oceniać. właśnie na filmwebie(zobacz sobie na Pitta jakie są tematy "po za wyglądem nie ma nic")może ty tak nie robisz. wierze w to. po prostu nie zgadzamy sie co do Małaszyńskiego.

Deidara

Ale halo, co mnie to obchodzi czy on jest kobieciarzem, lalusiem czy kim tam jeszcze. Dla mnie to on może być nawet gangsterem. Nie interesuje mnie jego osoba, tylko jego gra aktorska.

Okej, Magda M. nie była arcydziełem. ' świadek koronny ' tym bardziej.
Ale czy ktoś widział go w teatrze? No właśnie...

Oficer, Oficerowie. Moim zdaniem świetnie zagrał Granda, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Czekam na 3 część.

Biała sukienka. To wtedy zauważyłam gościa pierwszy raz. Obraz spodobał mi się tak bardzo, że widziałam go chyba z 3 razy.

No cóż ale to moje zdanie. Jest młody i ma talent. I pewnie jeszcze sporo się nauczy. W każdym razie, ja mu życzę powodzenia.


Aha. Jestem ciekawa kto by mu powiedział to co o nim pisze ( i to się tyczy również innych aktorów . ) w realu. Więc trochę kultury. To tak dużo?

Deidara

Mr Małaszyński to cipa. ....................

PannaMartyna

Doprawdy pełne inteligencji, błyskotliwości i klasy... taaak, klasy szczególnie... Może jak zabierzesz już gdzieś głos to wysil się trochę, rusz tym co ci pod czaszką wyrosło i napisz coś sensownego! Ale nie... bezpodstawne wyzwiska muszą wystarczyć... mam nadzieję, że ktoś ciebie też tak kiedyś oceni...

Domi_Nique

jeśli było to do mnie, to zdaję sobie sprawę, że słusznie, bo.. nie wiem wlasciwie dlaczego napisałam to w tak dziecinny sposób. ;)

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones