Paweł Małaszyński

6,7
14 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

BRAVO ZA CIACHO

użytkownik usunięty

Rola w Ciacho godna podziwu ^^

Zagrał bosko ^^

zgadzam się :) Pan Małaszyński zagrał naprawdę dobrze :) to , że film jest śmieszny jest głównie Jego zasługą :)

Ja też się zgadzam ;) Najśmieszniejsza postać w całym filmie! Dobrze, że nie gra samachym amantów i tym podobnych.

Małaszyński jest dla mnie jednym z najlepszych polskich aktorów. Uwielbiam na niego patrzyć w każdej wersji jednak w Ciachu przeszedł samego siebie! naprawdę jest genialny nie każdy zagrałby taką postać. Małaszyński idealnie się w nią wczuł dzięki czemu ten film jest tak śmieszny ;p

kamiqa

Moim zdaniem również jest to jeden z najlepszych polskich aktorów. A rola w Ciechu? Świetnia, sam film gdyby nie Małaszyński był by totalną porażką, a tak chociaż jedną fajną rolę mają ;p

izz_x3

smieszny jest ten film ? wola to o pomste do nieba...

kochamAndzie

Paweł Małaszyński, co tu dużo mówić. Wspaniale zagrał Karolka. Najśmieszniejsza postać w tym filmie!

Też się zgodzę ,"Ciacho" słabe do bólu .ale rola nierozgarniętego Karolka pierwszorzędna...

Zanim obejrzałem ten film, myślałem że to kolejna chała, na którą szkoda czasu i pieniędzy. Jakże się miło rozczarowałem! Może i obraz ten nie został nakręcony by nacieszyć wyrafinowane gusta użytkowników filmwebu i ogólnie szeroko pojętej "inteligentnej widowni" ale na pewno nie zasługuje na wylewanie nań hektolitrów szamba pod postacią komentarzy w stylu: żenua (jak ja nie lubię tego słowa!), żal (tego też nie lubię), masakra, zamknąć reżysera, aktorzy to drewna, itp. Piszecie, że Karolek ratuje sytuacje a tak poza tym to film ten jest chałą. Dziwne, że "specjaliści" filmwebowi tak bardzo jadą po "Ciachu", że to nieambitne i prostackie kino ale żeby dostrzec prostactwo właśnie Karolka i jego postaci to już z tym ciężej a to wlaśnie objaw hipokryzji. A z resztą co ja się będę tu produkował: film był fajny, lekki i przyjemny. Moja ocena: 7/10.

użytkownik usunięty

A mi się Ciacho nawet podobało. To miała być komedia, łatwa, prosta i z przymrużeniem oka. I tak trzeba na to patrzeć, bo do wszystkiego trzeba mieć trochę dystansu. Zresztą z jednej strony wydaje mi się, że Karolek i tak byłby śmieszny, bez względu na to, kto go zagrał, bo ta rola z założenia taka była. Ale z drugiej ciężko mi wyobrazić sobie w niej kogoś innego niż Małaszyńskiego ;)

Dla wszystkich fanów i fanek :) Pawla : http://oognet.pl/content/details/395 Szczery, normalny bez zadęcia. Oby mu tak zostało...

użytkownik usunięty
Neb

ta mięta mnie rozbroiła ;)

potwierdzam - chyba tylko dzięki niemu ten film broni oglądającego przed NIE zasnięciem...

Jest to chyba najlepsza rola "głupka" od czasu "Trainspotting" ;) Kto oglądał, ten będzie wiedział o co chodzi ;)
Małaszyński pokazał klasę i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones