Paweł Małaszyński

6,7
14 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

A śpiewa jeszcze gorzej niż gra. Odgórna dyrektywa dla tego pana WYEMIGRUJ człowieku najlepiej na mongolskie stepy, żebym cię wiecej nie musiał oglądać i słuchać.

Danas_fw

Jedz razem z nim zebym nie musial cie czytac.

CottonCrush

popieram .
śpiewa naprawdę dobrze . ktoś chyba nie ma słuchu muzycznego .

FeelBliss

To już przegięcie. Do aktorstwa się nie wtrącam, bo się nie znam, ale śpiewa dobrze ? Gdzie wasze uszy ludzie ?

perun_6

a co wam do niego? Robi swoje i tyle, nie wam go oceniać, po co takie teksty "wyemigruj", ostatnią rzeczą jaką będzie mu się chciało jest słuchanie wirtualnych hejterów, którzy w ten sposób leczą swoje kompleksy.

Danas_fw

O co wam chodzi??!!!

Danas_fw

a kto każe Ci go słuchać czy oglądać? i nie zadaje tego pytania jako jego zagorzała fanka.
nic nie musisz. ;)

Danas_fw

Trąci złośliwością dziwię się ze niektórym chce się wchodzić na fora i pisać takie rzeczy kiedy sami w to nie wierzą

Danas_fw

no cóż - potraktowałeś go z lekka po chamsku, aż tak bardzo ci zaszedł za skórę ? jest niesamowicie miłym facetem, ale aktorem jest, niestety, marnym... ale ja bardzo go lubię - jako człowieka, i nie wyganiam - wręcz przeciwnie :)

elushka

Uważam że bardzo naturalnie gra .Bardzo lubię jego sposób gry Nie ja jedna zresztą. Uważam że gdyby nie miał oglądalności i nie był dobrym aktorem nie byłby obsadzanych w głównych rolach nie sądzisz?

kgrazyna

:) nie wiem... może dawno go nie oglądałam i nie potrafię zmienić zdania o jego grze... Kiedyś, w Oficerze, na początku, jak widziałam go po raz pierwszy, wydawało się wszystko ok, ale ponowne oglądanie zwróciło mi uwagę na tą jego grę... ale widziałam go też w Białej Sukience - grał nieźle, i w Skrzydlatych Świniach - też nie było źle... Może jednak nie jest takim złym aktorem :) Na pewno jest fajnym człowiekiem :)

elushka

Uważam że przede wszystkim gra różnorodnie nie jest monotonny Jest aktorem zarówno Teatralnym Jak i Filmowym ,. Ekstremalnym ,sprawdza się w filmach akcji równie dobrze jak obyczajowych . Reżyserzy nie narzekają chętnie go obsadzają chwalą .Gdyby był słaby nie miałby oglądalności,. nie budził zainteresowania, nie był by nominowany do nagród., nie byłby nagradzany nie budziłby emocji.:)) Uważam że najlepsze role jeszcze przed nim .

Danas_fw

nie podoba cisię to porostu nie oglądaj nie słuchaj w czym problem zawiść paskudna cecha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones