Paweł Małaszyński

6,7
14 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

WSZYSTKIE BILETY WYPRZEDANE NA "WEENEND" HE HE HE. ŻAŁOSNY LANS.
OBSERWUJE HELIOS WROCŁAW, BO ZROBIŁAM REZERWACJE W PIĄTEK NA SEANS W NIEDZIELE, NA TĄ CHWILE NAWET 1/6 SALI NIE JEST ZAREZERWOWANA, NIE WSPOMNĘ O POZOSTAŁYCH SALACH. POZOSTAJE MI ZMIENIĆ FILM NA KTÓRY PÓJDĘ BO SĄDZĄC PO KŁAMSTWACH DZISIEJSZYCH MAŁASZYŃSKIEGO I ZACHWYCIE PAZURY SWOIM FILMEM, Z DRUGIEJ STRONY TRAGICZNYMI OPINIAMI I OCENAMI INTERNAUTÓW KTÓRZY WIDZIELI FILM TO TEN WASZ WEEKEND WYDAJE SIĘ BYĆ WIELKIM GNIOTEM

aniakl8

Proponuję Ci odwiedzić kino i póżniej komentować tego "gniota".
A! I wypowiedz Małaszyńskiego w tvn była żartem.

todd3

ŻARTEM? Proponuje ci sięgnąć do archiwum plejady i jeszcze raz przeanalizować wywiad. Nie dziwie się twojej ocenie filmu jeżeli ty nawet 10 min wywiadu nie potrafisz zrozumieć Ja oglądałam i na pewno nie był to żart tylko żałosny lans. Poza tym tak, widziałam film jak byś chciał wiedzieć, jak dla mnie gniot-żałuje że jednak skusiłam sie i poszłam na ten beznadziejny Weekend. Mogłam kasę lepiej do puszki na orkiestrę rzucić. I dla twojej informacji helios, Wrocław, niedziela, z pośród wszystkich miejsc średnio co 11 może 12 zajęte przez widza.
Jak dla mnie film 2 może naciągane 3/10. Tani dowcip, naciągana płytka fabuła, zbyt dużo wulgaryzmów. Jedyne co mi się podobało to obsada i gra aktorów. I wcale niemam na myśli małaszyńskiego - stokroć lepszy był Michał Lewandowski.

aniakl8

No ja nie jestem z Wrocławia,ale w moim mieście biletu dzisiaj nie dostałem.Pozostało kilka miejsc w pierwzym rzędzie,a z tamtąd żle widać.

użytkownik usunięty
einman

A tam we Wrocławiu to szkoły jakieś macie, czy może też miejsc brak?

Cóż znaczy jeden błąd mało inteligentnego osobnika, wobec braku umiejętności czytania ze zrozumieniem człowieka który uważa,że wszystkie' rozumy zjadł'.Wyraźnie napisałem,iż nie jestem z Wrocławia.

użytkownik usunięty
einman

A czy ja gdzieś napisałem, że jesteś?

aniakl8

A ja powiem, że bilety (we Wrocławiu) idą jak woda, ale sam film jest po prostu słaby. Jest w nim kilka śmiesznych scen, ale sam scenariusz, jest tak infantylny i oklepany, a Małaszyński drewniany, że w połączeniu z wymuszoną matrixowością całość po prostu denerwuje, zamiast dostarczać rozrywki.

aniakl8

ja tez nie zalapalem sie na bilet, a mieszkam w Walbrzychu, musialem pojsc nastepnego dnia. Malaszynskiego ocenilem wysoko, bo wlasnie w 'Weekend' zagral zupelnie inna role niz w 'Ciachu' ;d

aniakl8

a można wiedzieć w jakim programie to było???

aniakl8

no i co z tego, że tak powiedział?
to nie zart, nie kłamstwo, a ironia - ale widac niekazdy to zrozumie... ;:D:D:D

fnh81

aniak Twoja wypowiedź z capsem jak dziecko neo dowodzi, że jesteś chora psychicznie :D hahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones