Paweł Małaszyński

6,7
14 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Płakać się chce.

użytkownik usunięty

Jedne z najgorszych "tak znanych" polskich aktorów. Wystarczy obejrzeć 1 "Tajemniczą Twierdze Szyfrów" i już wiem wszystko o tym panu...

Chodząca komercja, ciapowate nagrody, marne tvn'owskie produkcje...

Co racja to racja, ale w oficerach miał niezłą rolę... Raz mu się udało

użytkownik usunięty

Zgodziłbym się z założycielem tematu, gdybym nie zobaczył trylogii "Oficera" i filmu "Biała sukienka". Gość pokazał, że potrafi nieźle zagrać jak chce. Nie rozumiem jednak, dlaczego w wielu produkcjach wypadł średnio. Wystarczy zobaczyć chociażby "Twarzą w twarz". Małaszyński jest nierówny jeśli chodzi o aktorsko. Raz wypadnie nieźle, potem gorzej.

Ja go lubię i uważam że gra bardzo dobrze w oficerze, białej sukience, Magdzie m., tych mini seriali u Szymona. Ogólnie mi się podoba jego gra

S_jak_Ser

ja uważam że jest jednym z najlepszych polskich aktorów...też bardzo mi się podobał w oficerze. I przede wszystkim jest skromny:))

Anita18

Nic dziwnego, że jest, bo pochwalic to sie on nie ma czym.

Cieciuch

hehehehehe dobry komentarz :D

jak dla mnie drewniak jakich mało, patrze własnie na magdę m i zaraz zwaruje od gego jego szeleszczącego głosu i tej drętwej mimiki, aż ze złości wlazłam na filmweb zeby dać mu zasłuzona 1 ;)

użytkownik usunięty
Joasia

Jeżeli uważacie,że skromny człowiek to ten,który się nie ma czym pochwalić to gratuluję inteligencji.Tobie Joasiu proponuję relaksację(złość piękności szkodzi)zamiast wyżywania się na forum i obrażania ludzi.Zastanawiam się po co oglądasz serial z aktorem którego tak nie lubisz.

to był zart, moim zdaniem dobry :D

serialu nie ogladam dla aktora, tylko akurat go mam więc ogladam, a Pan Małaszyński baaardzo w nim razi :D

poza tym nikogo nie obrażam, po prostu uważam, że jest kiepskim aktorem

użytkownik usunięty
Joasia

Razi powiadasz,a mnie zachwyca.Uważam,że w dużej mierze dzięki niemu serial zdobył tak ogromną popularność i dzisiaj jest określany jako kultowy.Małaszyński to dobry aktor,szczególnie to widać na deskach teatru

hehehe, a może Ty jesteś Małaszyńskim? Widzę, że wszytskie wpisy na forach, to obrona tego "aktora" :D

użytkownik usunięty
Joasia

Widzę,że zabrakło Ci argumentów bo teraz to użyłaś chwytu poniżej pasa.

Magda M serialem kultowym? Chyba sobie kpisz. Kto go tak określił, TVN?

Nie mów mi także o teatrze. Byłem na Berku i byłem na Perfect Day i ani tu ani tu nie wykazał się.

Co do mojej inteligencji, chyba od dawna wiadomo, że żadnej nie mam.

Anita18

Taaa, skromny... k****

anka_8315

Jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów, a wala mnie wypowiedzi niektórych śmiesznych użytkowników co mu zazdroszczą i tylko głupoty potrafią pisać;]

kamilosbos

dokladnie! Malaszynski jest nie tyle co przystojny ale bardzo utalentowany! wy po prostu mu zazdroscicie bo nie macie takiego powodzenia co on! osobiscie bardzo mi sie podobal w Magdzie M. bo byl jeszcze taki mlodziutki i przystojniejszy niz teraz...;)

A widziałeś go choć raz w teatrze? Ty.. Ty..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones