Paweł Małaszyński

6,7
14 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

przeciez to jest smiechu warte zeby tacy ludzie byli na pierwszym miejscu top 100

krasnal

hehe zgadzam się... co prawda nic do gościa nie mam, ale widać po tym rankingu, ze w większości odwiedzają tą stronę gospodynie domowe.

Z całym szacunkiem dla koleśnika ale zeby być wyzej od Nicholsona??
Ranking jest nawet nie tendencyjny.. on jest nierealny.

Skoro wynik jest tak absurdalny, to chcę zeby w przyszłym miesiącu na szczycie był doktor Lubicz

Toosexyforyou

Dr Lubicz, hahaha :D
A mam pytanie - na jakiej podstawie ustalane jest, kto jest nr 1? Przecież nie ma żadnych ankiet itd?
Co do Małaszyńskiego, to baaaardzo go lubię i nie przeszkadza mi to, że jest na pierwszym miejscu, chociaż top świat, to już chyba lekka przesada.

Coria

na dole pod listą pisze jak oni to liczą.

Ale kurcze ten Małaszek to nawet ma więcej głosów od Nicholsonaa i sie będzie troche utrzymywał w 10. bo te przypadkowe miejsca nr1 po prostu mieli po 500 głosów czyli osiągneli dopiero norme do listy, a on ma juz 5000. Ale kto tu wogóle głosuje??

MlodY

Dzięki:)
A wszyscy zirytowani - wyluzujcie, Małaszyński już na miejscu 21:)

Coria

P.S. DOKTOR LUBICZ NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

DOKTOR ZOSIA Z ULUBIONEGO SERIALU NA MISS WORLD!!!!!! :):):)

krasnal

Kochani!

Moim zdaniem Top100 jest niezbyt rzetelny, dlatego osobiście wogóle na niego nie zwracam uwagi... wiadomo - ktoś dobije do 500 głosów, bedzie na 1 miejscu, potem wierni fani Nicholsona, Pachino, De niro (itp.) zepsują troszke opinie, powstawiają trochę 1/10 (;)) i koniec - 2,3 dni później 'gwiazda' jest poza top100 ;);) I vuala :)

Dlatego umiłowani prawdziwi fani świetnych aktorów! Do not worry! Oliwa sprawiedliwa - zawsze na wierzch wypływa ! :):)

POZDRO :*:*

ahcynk

no tak, ale ten kolo ma już prawie 5000 głosów (szczerze mówiąc to dowiedziałem się o nim dopiero, gdy zobaczyłem ranking, także co on tu robi do cholery! :])

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones