Lekarze
powrót do forum 3 sezonu

Powinni ten serial zakończyć na 3 sezonie bo im dalej tym gorzej.

ocenił(a) serial na 5
henils

dokładnie, ja już przestałam oglądać - z początku serial oceniłam na 8, ale spadł na 5, dałabym mniej, ale pierwsze sezony były ok, więc musiałam dać sprawiedliwą ocenę.

laoujepars

zgadzam się odkąd nie ma Maksa jest nudno.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Też się zgadzam ten 4 sezon był taki nudny. Nie ma Maksa i nie jest aż tak ciekawy ten serial. Pierwsze 3 sezony były dla mnie spoko, ale 4 nudy i smutny :(

ocenił(a) serial na 5
henils

Zgadzam się z Tobą w 100%. Coś jest z tymi serialami TVN-u (jak choćby: Maga M, Lekarze, Julia). Pierwszy sezon jest zwykle bardzo dobry, a "im dalej tym gorzej".

ocenił(a) serial na 7
henils

Ja osobiście uważam, że sezon 3 był rzeczywiście kiepski ... I ta śmierć Maxa, który przeżył już 1 albo 2 wypadki + porwanie było po prostu ... sztuczne, wymuszone. Ale to Małaszyński chciał odejść z serialu i scenarzyści musieli to jakoś załatwić.

Natomiast sezon 4 był najlepszy w porównaniu z dotychczasowymi. Przynajmniej wg mnie.

A co do postów wyżej, lepsi są Lekarze niż jakieś dziadostwa typu: Szpital, Szkoła, którymi sa beznadziejnymi podróbkami Trudnych spraw, Dlaczego Ja i typ podobnych gniotów.

PS. Daje dziesięć, bo ładnie przedstawili Toruń, w którym się będę uczył + genialna obsada xD

Pozdrawiam :)

Bercik001

Ja zaczęłam oglądać serial dopiero od 4 sezonu i to od 9 odcinka (jakoś tak wyszło). Oglądałam na internecie i powiem tak: sezon 4 nie był wcale taki beznadziejny. Fakt, że nie było już Maksa, ale dzięki temu nieco bardziej na pierwszy plan wysunął się inny, dużo ciekawszy wątek. Chodzi mi o wątek Elżbiety i Krzysztofa. Szczególnie w 4 ostatnich odcinkach (9-13) było ich więcej. Jeden odcinek jest niemal głównie o nich (ten po wypadku Janka) i mnie się to podoba. Wątek Ali i Maksa był dość przzewidywalny: zeszli się, rozstali się, znów się zeszli, znów się rozstali i tak w kółko. Ale faktycznie mogli go uśmiercić jakoś bardziej naturalnie.
Najnudniejszy był chyba 3 sezon, albo 2 tak od połowy (Somalia, Olga i cały ten cyrk)

ocenił(a) serial na 7
mdusia123

Zgadzam się

Ciekawi mnie jak im wyszedł 5 sezon. Mam nadzieję, że świetnie :D

Bercik001

Ja też mam taką nadzieję. Jedyne co mnie martwi to Borys Szyc, który będzie się pojawiał od samego początku sezonu. Na szczęście wystarczy tylko, że będę oglądać serial w internecie i będę sobie przewijać nudniejsze kawałki, a skupię się na tym wątku, który najbardziej mnie interesuje.

ocenił(a) serial na 7
mdusia123

Też nie jestem zachwycony Szycem

Bercik001

No, ale podobno to nie on ma zdobyć serce Alicji, więc chociaż tym się pocieszajmy. Gdyby mieli go kreować na kolejnego amanta to chyba wszyscy widzowie szybko by przestali serial oglądać, a tak to jakoś Szyca chyba przeżyjemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones