PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236958}

Magda M.

6,5 43 324
oceny
6,5 10 1 43324
5,8 5
ocen krytyków
Magda M.
powrót do forum serialu Magda M.

wg mnie to jest najlepszy polski serial, ma swoj urok, ktory po prostu nie na kazdego działa...

ocenił(a) serial na 1
Agusiaaa1119

Urok perfumowanego gowna.

ocenił(a) serial na 7
Agusiaaa1119

Wiesz - mi się ten serial ogromnie podobał. W latach gdy była jego premiera.
Teraz lecą powtórki, ja mam 29 lat i... jest ok. Ale te rozterki Magdy, ciągła niepewność, wydumane przeszkody trochę mnie irytują.
Pierwsze odcinki - poznaje "super faceta", ale się boi, bo jak była mała jej ojciec opuścił matkę... Odkrywa że Piotr jest mega wrażliwy, ale boi się..... w sumie nie wiadomo czego, ale na wszelki wypadek go odpycha. Trochę to męczące. Teraz są razem, ale Dorota jest w szpitalu, więc ona się waha i cierpi, cierpi i waha. Piotr zresztą również. Jak tacy niezdecydowani ludzie zostali prawnikami??
Miało być bajkowo, a jest jakoś tak irytująco i wydumanie. Generalnie mi się podoba, ale nie wzbudza już takich uczuć jak kilka lat temu. Może do wszystkiego trzeba dojrzeć. Patrzymy zawsze z perspektywy własnych doświadczeń. Wychowałam się na Ally McBeal czy Magdzie M i były moimi idolkami. Teraz wolałabym być jak Carrie z "Sex w wielkim mieście" :) Ciut więcej realizmu, ale też przede wszystkim "twardej babki" - taka wolę być!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones