PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428231}

Twarzą w twarz

6,7 11 915
ocen
6,7 10 1 11915
Twarzą w twarz
powrót do forum serialu Twarzą w twarz

chyba najlepszy polski serial sensacyjny

dawid10809

dla mnie jest również najlepszym polskim serialem ze wszystkich gatunków (na 2 miejscu chyba świat według kiepskich) świetna muzyka (szkoda ze nie mogłem znależć wszystkich utworów, bo tego na którym mi zależy nie mogę znależć), aktorzy tez dobrze dobrani, duuużo akcjii, napięcia i zaskakujących momentów.

rocky_filmaniak

Zgadzam się
Serial był świetny
2 seria dla mnie była rewelacyjna
No i Magda...cudowna :)

ocenił(a) serial na 10
Damx123

100% racja co tu więcej mówić ?
XD

ocenił(a) serial na 4
Niszczyciel2000

to jakaś prowokacja?

ocenił(a) serial na 10
MastaBlasta

koleś o co ci chodzi ?
Uwielbiam podobał mi się serial to oceniam ;p

ocenił(a) serial na 9
dawid10809

to najlepszy polski serial sensacyjny, jak dla mnie mega

ocenił(a) serial na 10
narcyz_1

jeszcze kryminalni byli fajni

ocenił(a) serial na 9
Niszczyciel2000

mam zamiar obejrzeć:)

ocenił(a) serial na 10
narcyz_1

polecam ;p
fajny serial ;p

narcyz_1

Bardzo dobry serial,ale bardziej podobał mi się "Odwróceni" i "Pitbull".

dawid10809

No ja zamierzam obejrzec ten serial. Zapewne ocenę wystawię jak już będę po seansie. Natomiast jesli chodzi o seriale sensacyjne to na pewno na uwagę zasługuje Pitbull, Glina, także 6 odcinkowy dramat pt. Zaginiona. Co do polsich nowszych seriali polecę również Ekipę (świetny political-fiction) oraz w mniejszym stopniu aczkolwiek zasługujące na uwagę Oficer i Czas honoru.

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

skończyłem właśnie drugą serię. Postraszyliście że druga seria jest do bani, że zaniża poziom, ze to i tamto. Moim zdaniem to jeden z najlepszych polskich seriali sensacyjnych jaki oglądałem, tak pierwsza jaki i druga seria. Szybka akcja, ciekawe postacie, sporo strzelanin i nagłych zwrotów akcji. Jak dla mnie to wystarczy by serial był dobry, z tendencją wzrostową oceny :)

ocenił(a) serial na 8
old_school_man

Odwróceni Twarza w twarz Pitbull Glina no i kryminani to były dobre produkcje szkoda że teraz karmią nas głównie jakimiś Układami warszawskimi albo dennymi Juliami Majkami itp

dawid10809

jeden z lepszych, czy najlepszy to bym dyskutował - na plus muza Łuki, dobre napięcie, ale tylko 1 sezon, druga seria słabsza niestety.

KWallander_2

Szkoda ze nie zrobili 3 serii nigdy tego nie zrozumiem bo dobrze się zapowiadało.

ocenił(a) serial na 10
kgrazyna

to już by pewnie nie było takie fajne ...

Niszczyciel2000

Myślę że dopiero dałby pole do popisu byłby fajny ;)

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Najlepszy jest Oficer, ale Twarzą w twarz na drugim miejscu

Hlasko

na ktorym miejscu fala zbrodni ?

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

Fala zbrodni też trzyma poziom, powiedzmy, że na 5, wyżej jeszcze Pitt Bull i Instynkt

Hlasko

a z seriali zagramicznych ? 1 dexter
2 agenci ncis
3 csi

ocenił(a) serial na 8
dawid10809

To co napisałeś może być, kiedyś fazowałem się Nowojorskimi gliniarzami

Hlasko

no i mentalista oczywiscie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones